%

Містечко «Липки»

Пропонує:

Чудове планування квартир. Продумане житло різного рівня, площі та цінової категорії.

 • 6 га

  6 га

  площа забудови

 • відеонагляд

 • 11

  11

  корпусів

 • підземний паркінг

 • 24/7

  24/7

  охорона

 • дитячий садочок

Про нас

«Липки» - попереду тенденцій

Новий, сучасний та продуманий до дрібниць квартал. Чиста екологічна місцина. Місце, де зручно мешкати і відпочивати. Парк з підсвіткою – для тих, хто любить безпечні нічні прогулянки. Багато паркомісць, охорона та відеонагляд: безпека – понад усе! Авто у безпеці а діти в першу чергу.

Парк з лавочками та озеро поряд, зона відпочинку та мангалу. Є де прогулятись з дітьми або з собачкою. Друзі завжди радо завітають у гості.

Новий дитячий садочок та сучасний, безпечний ігровий майданчик для дітей. Діти поряд та під наглядом завжди!

Avaloon Group background
Avaloon Group background
Avaloon Group background

Про забудовника

111
111
111
111

Будівельна компанія «ЯРКОВИЦЯ»

Фірма «Ярковиця» пропонує чимало різноманітних об’єктів у привабливих для замовників районах Івано-Франківська з розвиненою транспортною та торгівельною інфраструктурою. Індивідуальний підхід до окремого проекту, до кожного замовника, комфорт і висока якість житла, що будується, ретельне дотримання будівельних технологій і термінів введення новобудов у експлуатацію, використання якісних будівельних матеріалів та сучасної техніки – все це віддавна стало «візитівкою» нашої компанії.

Сайт забудовника

Чому ми?

Спираючись на спадщину багаторічного досвіду і сумлінності, “Ярковиця” є сімейною будівельною компанією з великою кількістю вдячних клієнтів та висококваліфікованими спеціалістами. Ми готові втілити і Ваші мрії про сучасне комфортне і доступне житло!

Про нас

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!