• офіс +38 (0342) 77-77-77; відділ продажу (068) 8469003

ThingsGuideIndian Education BlogThingsGuide

Об'єкти

                                                                                                                                                 
 
тел. для довідок: 0981546036, 0990587866

Для перегляду галереї натисніть на картинку:


УВАГА!  Містечко Калинова Слобода уже введене в експлуатацію. 

Не втратьте можливість придбати квартиру у збудованих будинках та отримати документи на право власності в найкоротший термін!

Дедалі частіше покупці житла звертають увагу на комфорт та екологічність. Саме тому українці в пошуку покращення житлових умов вибирають насамперед не перенаселені міста, а престижні передмістя.

Ми створили таке місце, де можна не перейматися жодними повсякденними клопотами, а просто жити й насолоджуватися життям. Ми знайшли такий земний куточок, де люди можуть жити далеко від гамірного міста і водночас користуватися всіма його вигодами.

«Калинова Слобода» - саме те місце, на яке варто звернути увагу прихильникам життя в гармонії з природою.

Містечко розташоване в екологічно чистій місцевості поблизу Чорного лісу в передгір’ї Карпат. Нерухомість в «Калиновій Слободі» влаштує не лише тих, хто слідкує за своїм здоров’ям, цінує спокій та затишок, а й задовольнить потреби найвибагливіших клієнтів, які обирають житло за рівнем комфорту, якості та екологічності проживання.

Дістатися до «Калинової Слободи» дуже легко. Містечко розташоване всього в декількох хвилинах ходи від супермаркету «Сільпо» та обладнане двома в’їздами: з вул. Набережна ім. В.Стефаника та з приміського села Крихівці.

Рух автомобілів «Калиновою Слободою» спроектовано таким чином, щоб її мешканці змогли швидко та зручно потрапити у будь-яку частину містечка. Загалом це унікальний проект, який змінює уяву мешканців міста про якісне, зручне та сучасне житло.

Сьогодні повністю завершене будівництво та роботи з благоустрою першої частини «Калинової Слободи», яка уже введена в експлуатацію. Зараз завершується спорудження другої черги містечка.

Тут є все: неповторний мікроклімат, багаторічні зелені насадження, велика відпочинкова зона, розташована на берегах річки та каскаду озер, цікава рельєфна місцевість з найчистішим повітрям в регіоні. Зручною перевагою містечка «Калинова Слобода» є його спортивно-відпочинкова інфраструктура, яка складається з багатьох спортивних майданчиків та дитячих зон дозвілля, магазинів, кафе, ресторанчиків, човнової станції та велодоріжок, що компактно розмістилися на території містечка.

Фірма «Ярковиця» надає можливість придбати житло в другій черзі містечка «Калинова Слобода» на умовах розтермінування.

При сплаті першого внеску решта суми розбивається на період розтермінування. При цьому відсутні будь-які додаткові платежі та комісії.

На території містечка знаходиться також консультаційний відділ, де на вас чекають висококваліфіковані фахівці, які нададуть повну інформацію про містечко та проведуть цікаву екскурсію.

Завітайте до «Калинової Слободи» та переконайтесь у всіх перевагах цього райського куточка.

Детальніше


"Квартал Левада Затишна" (р-н ТЦ «Сільпо»)

 Увага! Розпочато будівництво "Квартал Левада Затишна"(р-н ТЦ «Сільпо») З нагоди початку будівництва діють АКЦІЙНІ ціни

«Левада Затишна» знаходиться в районі ТЦ «Сільпо» та приваблює вигідним місцерозташуванням, адже має зручне автобусне сполучення з усіма районами міста; поблизу розташовані дитячий садок, три школи, два коледжі, вище професійне училище, Аквапарк і Льодова арена. Розвинена також і соціально-побутова інфраструктура: неподалік є бібліотека, відділення дитячої поліклініки, жіноча консультація, лікарня, ринок, супермаркети продуктів, меблів, побутової та електронної техніки. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики.

Деталі за тел. 0503389739

Детальніше


Левада (Дем'янів Лаз)

 Купуй лише 20 квартир за спеціальною ціною 7999 грн/кв.м.
Або скористайтесь вигідною програмою р
озтермінувавння платежів до 2 років. 

Акція діє з 01.05.17 до 01.06.2017, або до закінчення  товарниз запасів.
Квартал «Левада Дем’янів Лаз» – новий житловий комплекс, спорудження якого щойно розпочалось у мальовничій місцині в північній частині Івано-Франківська – на Пасічнянському пагорбі. Тож із вікон збудованих помешкань майбутнім новоселам відкриються захоплюючі краєвиди не лише сусіднього дендропарку, а й усього міста, а також Чорного лісу та Карпатських гір.

Деталі за тел. 0981556677

Детальніше


Квартал Левада (4 черга)

Розтермінування до 2 років
УВАГА! КОЖНОМУ ПОКУПЦЮ ТРИКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ КОМОРА У ПОДАРУНОК!

Деталі за тел. 0981556677
АКЦІЯ ДІЄ З 01.05.17 ДО 01.06.17Р.
 


Квартал ЛЕВАДА 3 черга (біля ТЦ «Арсен» та ТЦ «Епіцентр»)БУДІВНИЦТВО ТРИВАЄ!  СТАН БУДІВНИЦТВА ВІДСЛІДКОВУЙТЕ НА НАШОМУ САЙТІ
Деталі за тел. 0981556677
Детальніше


Квартал ЛЕВАДА 2 черга (біля ТЦ «Арсен» та ТЦ «Епіцентр»)


 БУДІВНИЦТВО 2-ОЇ ЧЕРГИ ЗАВЕРШЕНО. Будинок введено в експлуатацію.

Ціни на всі  квартири не залежить від поверху. 

Деталі у офісі компанії, або за телефоном 0981556677
Детальніше


"Вовчинецький"


УВАГА! Завершується будівництво нового будинку на вул. Вовчинецькій
в районі  ТЦ «Метро»

Не втратьте можливість придбати квартиру у вже збудованому будинку!

Деталі за оф. тел. 711-712; моб. 0503784070; 0969506271; 0997163521
Детальніше


Квартал Патріот (3 черга)


РОЗПОЧАТО БУДІВНИЦТВО 3 ЧЕРГИ КВАРТАЛУ ПАТРІОТ

УВАГА! Купуйте перші 20 квартир за спеціальними цінами.

Розтермінування до1 року.

Деталі за оф. тел.711-712; моб. 0503784070; 0969506271;0997163521


 Вигідне місцерозташування: зручне автобусне сполучення з усіма районами міста, поблизу розташовані два коледжі, вище професійне училище, три школи, дитячий садок, Аквапарк і Льодова арена. Насичена соціально-побутова інфраструктура: неподалік є бібліотека, відділення дитячої поліклініки, лікарня, ринок, супермаркети продуктів, меблів, побутової та електронної техніки. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і спортивні майданчики.


Детальніше


Івасюка-Любачівського


Продаються квартири у зданому будинку з готовими документами.
Деталі за оф.тел.711-712; моб. 0503784070; 0997163521 та 0969506271


Найзручніше транспортне сполучення з усіма районами міста, насичена соціальна інфраструктура - продовольчий ринок, торговельні центри, супермаркети, церква, поліклініка, 2 школи, гімназія, 2 дитсадка. У кожній квартирі встановлено сучасні металопластикові вікна, лічильники на всі мережі, проти зламні двері українського виробника. Діє гнучка система знижок та розтермінування платежів.
Детальніше