• офіс +38 (0342) 77-77-77; відділ продажу (068) 8469003

ThingsGuideIndian Education BlogThingsGuide

Новий тренд – квартира у мансарді

Квартири мансардного типу зараз знову входять у моду. Адже сучасна квартира на мансардному поверсі – це самостійне житлове приміщення з окремим входом, санвузлом, кухнею та кімнатами. Новоселам подобається незвичайне планування мансарди, проте класичне наповнення квартири – штори, шафи – тут уявити складно. Індивідуальний підхід до меблів та інтер’єру загалом тут просто необхідний. Похилий дах зробить дизайн вашого житла оригінальним і створить простір для фантазії.

Мансардні квартири дуже приваблюють молодих людей, котрі, як правило, володіють не дуже великою сумою грошей, але великим бажанням жити у власному просторі. Невисока вартість мансарди в даному випадку є основною її перевагою.

Родзинкою деяких новобудов у Івано-Франківську є великі мансарди з повноцінними панорамними вікнами. Саме так виглядають мансардні квартири у містечках «Калинова слобода» (www.kalina.if.ua) і «Квартал Левада» (www.levada.if.ua).  А мальовничі пейзажі, які відкриваються з висоти верхнього поверху, стануть чудовим доповненням комфортності проживання.