• офіс +38 (0342) 77-77-77; відділ продажу (068) 8469003

ThingsGuideIndian Education BlogThingsGuide

Футбольних майданчиків у Івано-Франківську стає дедалі більше

Протягом вже кількох десятиліть пальму першості за популярністю в Україні серед усіх видів спорту впевнено утримує футбол. Івано-Франківськ у цьому плані не є винятком: як і колись, щодня на багатьох більш-менш придатних для цього клаптиках землі можна спостерігати за грою аматорів різного віку – від дітей до сивочолих ветеранів.

Показово, що футбольні поєдинки дедалі частіше переміщуються з міських пустирів на облаштовані стадіони та майданчики. Особливо популярними останнім часом стали всепогодні майданчики із синтетичним покриттям. Однак споруджуються вони в основному за кошти небагатого міського бюджету, тож їх кількість не в змозі задовільнити потреби аматорів шкіряного м’яча.

Тим приємніше, що про інтереси футболістів почав дбати і приватний бізнес. Першою в цьому плані стала будівельна компанія «Ярковиця», котра реалізувала у новозбудованому містечку «Калинова слобода» комплексний  проект спортивної інфраструктури. Він включає в себе різноманітні об’єкти: всесезонний тренажерний комплекс і велосипедну доріжку, алеї для пробіжок, баскетбольні та волейбольні майданчики тощо.

А своєрідним епіцентром спорту в «Калиновій слободі» є сучасний стадіон для міні-футболу із синтетичним покриттям і якісним освітленням. Він відкрився для перших новоселів містечка ще минулого року, так що запеклі баталії з м’ячем там точаться допізна за будь-якої погоди. Для небайдужих уболівальників тут облаштовані і глядацькі місця. Ще один такий стадіон буде облаштований поруч озера у другій черзі «Калинової слободи».

Загалом спортивна інфраструктура містечка рівномірно розосереджена по всій території, щоб зробити її максимально наближеною для мешканців кожного будинку. Тож заняття улюбленим видом спорту (в першу чергу, футболом) стають ще доступнішими для багатьох іванофранківців.