• офіс +38 (0342) 77-77-77; відділ продажу (068) 8469003

ThingsGuideIndian Education BlogThingsGuide

Прибудинкова територія — це життєвий простір для мешканців

Івано-Франківськ — місто, у якому активно розвивається будівництво багатоквартирних будинків. І, як правило, на територіях, прилеглих до багатоквартирних жилих будинків, замість ігрових майданчиків панує масове паркування автомобілів. Типова для багатьох дворів картина — припарковані авто на дитячому майданчику.

Проте, не слід забувати, що збереження існуючих та створення нових зелених зон є важливим елементом сучасного підходу до будівництва. Саме тому будівельна компанія “Ярковиця” впроваджує принципово нові підходи при проектуванні та створенні нового житла. Крім сучасного планування, компанія дбає і про комфортну відпочинкову інфраструктуру. Еталоном такого підходу є будівництво містечка Калинова Слобода.

Компанія «Ярковиця» створила таке місце, де можна не перейматися жодними повсякденними клопотами, а просто жити й насолоджуватися життям. Ми знайшли такий куточок, де люди можуть жити далеко від гамірного міста і водночас користуватися всіма його вигодами.

У містечку прокладено безліч пішохідних доріжок, встановлено лавочки, гойдалки, пісочниці для дітвори. Для любителів активного відпочинку передбачено 3 стадіони та велосипедну доріжку, яка сполучена із велодоріжкою набережної ім. В. Стефаника. У Калиновій Слободі, завдяки ретельному підходу до планування території, вдалось вирішити проблему з паркуванням автомобілів. Це, в свою чергу, вплинуло на безпеку мешканців та їх дітей, які можуть вільно гуляти по пішохідних зонах містечка.

Завітайте до «Калинової Слободи» та переконайтеся у всіх перевагах цього райського куточка.