• офіс +38 (0342) 77-77-77; відділ продажу (068) 8469003

ThingsGuideIndian Education BlogThingsGuide

Новий тренд – квартира у мансарді

Квартири мансардного типу зараз знову входять у моду. Адже сучасна квартира на мансардному поверсі – це самостійне житлове приміщення з окремим входом, санвузлом, кухнею та кімнатами. Новоселам подобається незвичайне планування мансарди, проте класичне наповнення квартири – штори, шафи – тут уявити складно. Індивідуальний підхід до меблів та інтер’єру загалом тут просто необхідний. Похилий дах зробить дизайн вашого житла оригінальним і створить простір для фантазії.

Мансардні квартири дуже приваблюють молодих людей, котрі, як правило, володіють не дуже великою сумою грошей, але великим бажанням жити у власному просторі. Невисока вартість мансарди в даному випадку є основною її перевагою.

Родзинкою деяких новобудов у Івано-Франківську є великі мансарди з повноцінними панорамними вікнами. Саме так виглядають мансардні квартири у містечках «Калинова слобода» (www.kalina.if.ua) і «Квартал Левада» (www.levada.if.ua).  А мальовничі пейзажі, які відкриваються з висоти верхнього поверху, стануть чудовим доповненням комфортності проживання.

Детальніше

Вражаючі панорами «Калинової Слободи»

Будівництво другої черги унікального для України проекту «Калинова Слобода» вже практично завершено. Тож краєвиди містечка стають чимраз довершенішими, свідченням чому є нові вражаючі панорамні фото. Комплексний благоустрій та озеленення, гармонійно поєднані кольори фасадів, оригінальні дитячі майданчики, велодоріжка та відпочинкова зона навколо озера – все це наповнить життя мешканців «Калинової Слободи» затишком і комфортом.

Далеко не кожна будівельна компанія України може похизуватися таким рівнем благоустрою ще на етапі будівництва. «Ярковиця» як завжди вражає та показує гідний приклад для наслідування.
 

Детальніше

Баскетбол у Івано-Франківську виходить на перші ролі

Вже традиційно пальму першості за популярністю в Україні серед усіх видів спорту впевнено утримує футбол. Наше місто у цьому плані донедавна теж не було винятком. Втім, занепад футбольної інфраструктури та відсутність прикарпатських команд майстрів у всіх лігах першості України призвели до того, що поволі, але невпинно Івано-Франківськ віддає свої симпатії іншим видам спорту – в першу чергу, баскетболу.

Сплеску популярності цієї видовищної гри посприяли успіхи місцевих жіночої (БК «Франківськ») та чоловічої (БК «Говерла») команд у вищих дивізіонах всеукраїнських чемпіонатів. Останнім часом значно зросла не лише армія палких баскетбольних уболівальників, а й кількість бажаючих займатися цим видом спорту.

Однак недостатня кількість відповідних залів і відкритих майданчиків, на жаль, не в змозі задовільнити потреби іванофранківських аматорів баскетболу. Тим приємніше, що про інтереси любителів здорового способу життя почав дбати і приватний бізнес. Першою в цьому плані стала будівельна компанія «Ярковиця», котра реалізувала у новозбудованому містечку «Калинова слобода» комплексний  проект спортивної інфраструктури. Він включає в себе різноманітні об’єкти: два сучасні стадіони для міні-футболу, всесезонний тренажерний комплекс і велосипедну доріжку, алеї для пробіжок і – головне – баскетбольні майданчики.

Неймовірно, але факт: тут дійсно споруджені два сучасні огороджені спортмайданчики стандартних розмірів (28 на 15 метрів), які вже влітку приймуть перших баскетболістів, а також волейболістів. Втім, всепогодне обладнання та спеціальне покриття дозволять грати на них ледь не цілорічно. Так що новосели «Калинової слободи» можуть не лише займатися бігом, велопрогулянками, силовими тренуваннями, а й відчути себе справжніми майстрами ігрових видів спорту.

А саме містечко й далі залишається гідним прикладом гармонійного поєднання комфортного житла, екологічного відпочинку, розвиненої торгівельної та соціально-побутової інфраструктури, а також всебічних умов для занять фізкультурою та спортом.

Детальніше

Футбольних майданчиків у Івано-Франківську стає дедалі більше

Протягом вже кількох десятиліть пальму першості за популярністю в Україні серед усіх видів спорту впевнено утримує футбол. Івано-Франківськ у цьому плані не є винятком: як і колись, щодня на багатьох більш-менш придатних для цього клаптиках землі можна спостерігати за грою аматорів різного віку – від дітей до сивочолих ветеранів.

Показово, що футбольні поєдинки дедалі частіше переміщуються з міських пустирів на облаштовані стадіони та майданчики. Особливо популярними останнім часом стали всепогодні майданчики із синтетичним покриттям. Однак споруджуються вони в основному за кошти небагатого міського бюджету, тож їх кількість не в змозі задовільнити потреби аматорів шкіряного м’яча.

Тим приємніше, що про інтереси футболістів почав дбати і приватний бізнес. Першою в цьому плані стала будівельна компанія «Ярковиця», котра реалізувала у новозбудованому містечку «Калинова слобода» комплексний  проект спортивної інфраструктури. Він включає в себе різноманітні об’єкти: всесезонний тренажерний комплекс і велосипедну доріжку, алеї для пробіжок, баскетбольні та волейбольні майданчики тощо.

А своєрідним епіцентром спорту в «Калиновій слободі» є сучасний стадіон для міні-футболу із синтетичним покриттям і якісним освітленням. Він відкрився для перших новоселів містечка ще минулого року, так що запеклі баталії з м’ячем там точаться допізна за будь-якої погоди. Для небайдужих уболівальників тут облаштовані і глядацькі місця. Ще один такий стадіон буде облаштований поруч озера у другій черзі «Калинової слободи».

Загалом спортивна інфраструктура містечка рівномірно розосереджена по всій території, щоб зробити її максимально наближеною для мешканців кожного будинку. Тож заняття улюбленим видом спорту (в першу чергу, футболом) стають ще доступнішими для багатьох іванофранківців.

Детальніше

Такого ще не було! «Калинова Слобода» запроваджує інновацію у комунальній сфері!

В «Калиновій Слободі» запустили нову систему стеження за чистотою території. За допомогою спеціального літаючого пристрою комунальники «Калинової Слободи» відстежуватимуть тих, хто смітитиме на вулиці – тротуарах і проїжджих частинах, дитячих майданчиках, серед зелених насаджень. Відеокамера фіксуватиме порушників, після чого їхні фото передаватимуться на головний сервер.

Перший раз порушники отримуватимуть попередження. При повторному порушенні чистоти на території «Калинової Слободи» — штраф.

Як це працює, дивіться у відео:

Погодьтеся, що це непогана ідея для вдосконалення роботи комунальних служб. Однак поки що це всього лише безпілотник, за допомогою якого будівельна компанія «Ярковиця» відзняла чудову панораму затишного містечка «Калинова слобода».